“Moc děkujeme panu Kučerovi za výborně připravenou poutní cestu do Lurd a La Salette. Všechno bylo perfektně zajištěno – jak duchovní doprovod otce Prokopa, tak ubytování, strava a výklady od milých překladatelek Mirky a Petry. Není Vám co vytknout!!! Ať se Vám moc daří.Vaši cestovku budeme všem vřele doporučovat. Ještě jednou díky za krásnou pouť.” Janošikovi, Valašské Klobouky

“Děkuji za zprostředkování nádherných zážitků z poutní cesty do La Sallete a Lurd. Program byl ideálně sestaven. Na úvod příjemná Ženeva, uchvacující La salette, dostatek času v duchovních Lurdech a troška rozmazlování na pobřeží. V Marseille na moři, v úžasném Monacu v moři. Vše podtrhovalo (nečekaně ) skvělé počasí. Velkým přínosem byla zajímavá kázání O. Prokopa, protože mluvil, jak se říká ” ze života”. Dále dobrá příprava výkladů ,jak Vaše, pane Aleši, tak Vašich kolegyň. Pokud nebyla hned odpověď na zvídavou otázku,zaznělo..:” zjistíme”. Je vidět obrovská snaha a zájem. Přeji hodně úspěšných poutí a spokojených poutníků.” Irena Slováčková (Ústí nad Labem)

“Zdravím pana Kučeru a chtěla bych Vám poděkovat za krásný poutní zájezd a poznání všeho nového a především za vaši ochotu a informace. Pouť byla nádherná a všem z celého srdce bych přála aby, cestoval jen s Vámi! Mějte se moc hezky a do dalších cest boží ochrany a požehnání.” Božena Brlicová (Valašské Meziříčí)

“Aleši, díky za krásnou pouť po stopách papeže Jana Pavla II. Pouť byla krásná, zajímavá Tvými informacemi a až na to počasí velice vydařená. Zdravím Tebe, ženu i posádku našeho autobusu.” Miloslav Zezula (Dobřany)